Årets store elevforestilling "Romeo & Julie" skal være i Sandnes Kulturhus lørdag 6. og søndag 7. desember.
Det blir til sammen 8 forestillinger med 4 forestillinger per dag.
Alle de ulike dansepartiene på Steps blir delt inn i lag, fra A - H:
LAG A: LØRDAG KL. 11.00
LAG B: LØRDAG KL. 13.45
LAG C: LØRDAG KL. 16.30
LAG D: LØRDAG KL. 19.15
LAG E: SØNDAG KL. 11.00
LAG F: SØNDAG KL. 13.45
LAG G: SØNDAG KL. 16.30
LAG H: SØNDAG KL. 19.15
Det er kjempeviktig at alle som skal delta i forestillingen vet hvilket lag de skal danse på.
Det er også viktig at de som skal se forestillingen vet hvilken forestilling/ hvilket lag de skal kjøpe billetter til.
Finn ditt lag her!
MANDAG |
TIRSDAG |
ONSDAG |
TORSDAG |
FREDAG |
LAG B ERTEDANS Stine |
LAG E MUNKER Annasara Moderne 8. – 10. klasse Nivå 1 15.30 – 16.30 |
LAG A WATCH OUT Stine Ragga/ hiphop 8. - 10. Klasse Nivå I 16.00 – 17.00 |
LAG B WATCH OUT Stine Ragga/ hip hop 8. - 10. Klasse Nivå II 15.30 – 16.30** |
|
LAG G MASKERADEBALL Marthe Jazzdans 8. – 10. klasse Nivå II 16.30 – 17.45 |
LAG E + F FANCY Chavva Hiphop/street 8. – 10. klasse Nivå II 16.35 – 17.35** |
LAG A 5 FINE FRØKNER Stine Hiphop/ Street 5. – 7. Klasse Nivå I 17.00 – 17.45 |
LAG C WATCH OUT Stine Ragga/ Hiphop Ungdom/Voksen Nivå I 16.30 – 17.30 |
LAG H* MUNKER Chavva Moderne Ungdom/ voksen Nivå II 17.00 – 18.15 |
ALLE LAG MERINAS DØD Marthe Jazzdans Ungdom/voksen Nivå III 17.45 – 19.00 |
Elli Ragga/ hip hop Voksen 20+ Nivå 1 17.45 – 18.45 |
LAG A ERTEDANS Stine |
LAG E* NONNER Stine Streetkids 3. – 4. klasse 17.45 – 18.30 |
Chavva Showgruppa JR Lukket time 18.15 – 19.30 |
Marthe Hiphop/ street Voksen 20+ Nivå II 19.15– 20.15 |
LAG C + D MUNKER Elli Moderne Ungdom/voksen Nivå II 18.45– 19.45 |
ALLE LAG GROWN WOMAN Stine Ragga/ Hiphop Ungdom/Voksen Nivå II- III 19.00 – 20.00 |
LAG E + F WATCH OUT X2 Stine Ragga/hip hop Voksen 20+ Nivå II 18.30 – 19.30 |
|
Marthe & Elli Showgruppa SR Lukket time 20.30 – 22.00 |
ALLE LAG PLAY DEAD Elli Moderne Ungdom/voksen Nivå III 19.45 – 21.00 |
LAG H (deler) ERTEDANS Stine Hip hop/ street Voksen 20+ Nivå I 20.00 – 21.00 |
LAG H MASKERADEBALL Stine Jazzdans Voksen 20+ Nivå II 19.40 – 20.55 |
|
|
ALLE LAG GIFTEN Tien Hip hop/ street Ungdom/ voksen Nivå III 21.00 – 22.00 |
|
|
|
MANDAG |
TIRSDAG |
ONSDAG |
TORSDAG |
FREDAG |
LAG D WATCH OUT Stine Ragga / hiphop 8.-10. klasse Nivå I 16.35 - 17.35 |
LAG B MASKERADEBALL Lillian Jazzdans 8. – 10. klasse Nivå II 15.30 - 16.30** |
LAG E ERTEDANS Maria R. Hip hop/ street 8. – 10. klasse Nivå I 16.00 – 17.00 |
Maria R. SHOWGRUPPA JR 15.30 – 16.30** |
LAG H BRUDEPIKER Kristine Jazzdans 5. – 7. klasse Nivå 1 16.30 - 17.15 |
LAG B 5 FINE FRØKNER Stine Hiphop/street 5. – 7. klasse Nivå 1 17.45 – 18.30 |
LAG G DUER Lillian Barnedans 4 – 5 år 17.00 - 17.45 |
LAG F NONNER Maria R. Streetkids 3. – 4. klasse 17.00 – 17.45 |
LAG A MUNKER Maria R. Moderne 8. – 10. klasse Nivå II 16.30 – 17.30** |
LAG C* NONNER Kristine Streetkids 3. – 4. klasse 17.15– 18.00 |
LAG G WATCH OUT Stine Hiphop/street 5. - 7. Klasse Nivå II 18.30 – 19.15 |
LAG A + B + C+ D FANCY Chavva Hip hop/ street Ungdom/ voksen Nivå II 17.45 - 18.45 |
LAG C ERTEDANS Maria R. Hiphop/street 5. – 7. Klasse Nivå II 18.00 – 18.45 |
LAG F* DUER Maria R. Barnedans 4 - 5 år 17.45 - 18.30 |
LAG H KATTER Kristine Streetkids 1. - 2.klasse 18.00 – 18.45 |
LAG + E + F BRUDEPIKER Stine Jazzdans 5. – 7 klasse Nivå II 19.30 – 20.30 |
Chavva Moderne 20+ Voksen Nivå II 18.45 – 19.45** |
LAG C + D BRUDEPIKER Maria R. Jazzdans 5. & 7. klasse Nivå II 18.50 – 19.50 |
LAG G ERTEDANS Maria R. Hiphop/street 5. – 7. klasse Nivå II 18.30 – 19.15 |
|
Victoria Jazzdans Voksen 20+ Nivå I 20.30 – 21.30 |
LAG G + H FANCY Chavva Hiphop/ street 20+ Voksen Nivå II 20.00 – 21.00** |
LAG B MUNKER Maria R. Lyrisk jazz Ungdom/voksen Nivå II 20.00 – 21.15 |
LAG H (deler) ERTEDANS Maria R. Hiphop/ street Voksen 20+ Nivå I - II 19.30 - 20.30 |
|
MANDAG |
TIRSDAG |
ONSDAG |
TORSDAG |
FREDAG |
LAG H WATCH OUT Elisabeth Ø. |
LAG C HJERTER Line Streetkids 1. - 2. klasse 16.30 – 17.15 |
LAG F MUNKER Lillian Lyrisk Jazz 8. – 10. klasse Nivå II 15.30 – 16.30** |
LAG A MASKERADEBALL Lillian Jazzdans 8. - 10. Klasse Nivå I 15.30 – 16.30 |
|
LAG E* KATTER Elisabeth Ø. GUTTER |
LAG B* NONNER Line Streetkids 3.- 4. klasse 17.15 – 18.00 |
LAG E KIRKEBALLETT Lillian Klassisk 8. – 10. klasse Nivå I - II 16.30 - 17.30** |
LAG D 5 FINE FRØKNER Lillian Hiphop/ Street 5. – 7. Klasse Nivå I 16.30 – 17.15 |
LAG C* KATTER Annasara Streetkids 1. – 2. klasse 17.00– 17.45 |
LAG E SOLBRILLER Elisabeth Ø. |
LAG C 5 FINE FRØKNER Line Hip hop/ street 5. – 7. klasse Nivå 1 18.00 – 18.45** |
LAG F HJERTER Lillian Streetkids 1. – 2. klasse 17.45 – 18.30 |
LAG E TJENESTEPIKER Lillian Klassisk ballett 5. – 7. Klasse Nivå I 17.30 – 18.15 |
LAG A DUER Annasara Barnedans 4 - 5 år 17.45 – 18.30 |
LAG A NONNER Elisabeth Ø. |
LAG F SOLBRILLER Jens Hiphop/ street GUTTER 5. - 7. klasse 18.45 – 19.30 |
LAG A BRUDEPIKER Lillian Jazzdans 5. – 7. klasse Nivå I 18.30 -19.15 |
LAG B BRUDEPIKER Lillian Jazzdans 5. – 7. Klasse Nivå 1 18.15 – 19.00 |
|
LAG E 5 FINE FRØKNER Elisabeth Ø. |
LAG G+H SOLBRILLER Jens / Hong Hiphop/ break GUTTER 5. - 7. klasse Nivå I-II 19.30 – 20.30 |
Lillian Jazzdans 40+ Voksen Nivå I- II 19.15 – 20.15 |
LAG D HJERTER Johanne Streetkids 3. og 4. klasse 19.00 – 19.45 |
|
|
LAG C + D SOLBRILLER Jens / Hong Hiphop/ break GUTTER 8. - 10. klasse Nivå I -II 20.30 – 21.30 |
|
LAG D NONNER Johanne Hiphop/street 5. – 7. Klasse Nivå I 19.45 – 20.30 |
|
LAG G KIRKEBALLETT Annie Klassisk 8. – 10. klasse Nivå I Kl. 15.30 – 16.30 |
LAG F KIRKEBALLETT Chavva Klasisk ballett 8. – 10. klasse Nivå II 15.30 – 16.30** |
LAG F MASKERADEBALL Annie Jazzdans 8. -10. klasse Nivå 1 15.30 – 16.30 |
|
ALLE LAG ROMEOS SORG Chavva Klassisk & Intro Tåspiss Ungdom/voksen Nivå II 15.45 – 17.00 |
LAG E MASKERADEBALL Annie Jazzdans 8. – 10. klasse Nivå 1- 2 16.30 – 17.30 |
LAG B DUER Annasara Barnedans ENGLISH CLASS 4 – 5 år 16. 30 - 17.15 |
LAG C MASKERADEBALL Annie Musikal jazz Ungdom/voksen Nivå II 16.30 – 17.30 |
LAG E DUER Maria Hannevold Barnedans 4 - 5 år 17.00 – 17.45 |
LAG C* DUER Benedicte Barnedans 4 - 5 år 17. 15 – 18.00 |
LAG G TJENESTEPIKER Annie Barnedans 4 - 5 år 17.45 – 18.30 |
LAG B* KATTER Annasara Barnedans 4 - 5 år 17.15 – 18.00 |
LAG F TJENESTEPIKER Annie Barnedans 4 – 5 år 17.30 – 18.15 |
Lag F* KATTER Maria Hannevold Streetkids 1. – 2. Klasse 17.45- 18.30 |
LAG D* KATTER Benedicte Streetkids 1. - 2. klasse 18.00 – 18.45 |
LAG C TJENESTEPIKER Julie Barneballett 1. - 2. klasse 18.30 – 19.15 |
LAG H NONNER Lillian Streetkids 3. - 4. klasse 18.00– 18.45 |
LAG D TJENESTEPIKER Julie Barneballett 3. - 4. Klasse 18.20– 19.05 |
LAG B KIRKEBALLETT Chavva Klassisk ballett Ungdom/ voksen Nivå I Kl. 18.35 – 19.35 |
|
ALLE LAG UNDERHOLDNING Julie Klassisk Ballett Ungdom/voksen Nivå III 19.15 – 20.30 |
LAG G BRUDEPIKER Lillian Jazzdans 5. - 7. klasse Nivå I 18.45– 19.30** |
LAG G MUNKER Julie Moderne Ungdom/ voksen Nivå I 19.05 – 20.05 |
LAG C+D KIRKEBALLETT Chavva Klassisk Ballett Ungdom/voksen Nivå II 19.35– 20.35 |
|
LAG A KIRKEBALLETT Julie Klassisk Ballett Ungdom/voksen Nivå I-II 20.35 – 21.35 |
Lillian Klassisk 20+ Voksen Nivå I - II 19.45 – 20.45** |
LAG H KIRKEBALLETT Julie Klassisk Ballett Ungdom/ voksen Nivå II 20.15 – 21.15 |
LAG D MASKERADEBALL Chavva Jazzdans Ungdom/ voksen Nivå II 20.45 – 21.45 |
|
|
ALLE LAG ROMEOS SORG Chavva Klassisk & Tåspiss Ungdom/ voksen Nivå III 21.00 – 22.00 |
|
|
|
MANDAG |
TIRSDAG |
ONSDAG |
TORSDAG |
FREDAG |
LAG A KATTER Line Barnedans 4 – 5 år 16.30 – 17.15 |
LAG D DUER Victoria Harley Barneballett 1. – 2. klasse 16.45 - 17.30 |
|
LAG F ERTEDANS Elisabeth Ø. Hiphop/ street 8. -10. klasse Nivå I 15.45 – 16.45 |
|
LAG B HJERTER Line Streetkids 1. - 2. klasse 17.15 – 18..00 |
LAG H DUER Victoria Harley Barneballett 1. - 2. klasse 17.30 – 18.15 |
LAG G KATTER Line Barnedans 4 - 5 år 16.45 – 17.30 |
LAG D ERTEDANS Elisabeth Ø Hiphop/street Ungdom/voksen Nivå 1-2 16.45-17.45 |
|
LAG E HJERTER Line Streetkids 1. - 2. klasse 18.00 – 18.45 |
LAG H TJENESTEPIKER Victoria Harley Barneballett 3. - 4. klasse 18.30 – 19.15 |
LAG A HJERTER Line Streetkids 1. - 2. Klasse 17.30 – 18.15 |
LAG A SOLBRILLER Elisabeth Ø. Streetkids GUTTER 1 – 2 klasse 18.00 – 18.45 |
|
LAG G NONNER Line Streetkids 3. - 4. Klasse 19.00 – 19.45 |
LAG A+B TJENESTEPIKER Victoria Harley Klassisk Ballett 5. – 7. Klasse Nivå II 19.15 – 20.15 |
LAG G + H HJERTER Line Streetkids 3. - 4. klasse 18.30 – 19.15 |
LAG B SOLBRILLER Elisabeth Ø Streetkids GUTTER 3. - 4. klasse 18.45 – 19.30 |
|
LAG G 5 FINE FRØKNER Line Hiphop/street 5. – 7. Klasse Nivå I 19.45– 20.30 |
|
LAG H 5 FINE FRØKNER Line Hiphop/street 5. – 7. Klasse Nivå I 19.15 – 20.00 |
LAG F 5 FINE FRØKNER Elisabeth Ø. Hiphop/ street 5. - 7. Klasse Nivå I 19.30 – 20.15 |
|